AKTAN SÜRÜCÜ KURSU sürücü kursu, antalya sürücü kursları, antalya sürücü kursu, antalya mtsk, aktan sürüsü kursu
 
Resimli Tanıtım
 
Yazılı Tanıtım
 
 
 
 
 
 

AKTAN SÜRÜCÜ KURSU

 
Faaliyet Alanı:  
   
Sürücü Kursu
 
Adres:  
    Kapalı Şarampol Cad. 7. Sokak Çoşkun İşhanı Kat:1 No:14 ANTALYA  
Telefon:  
    0242 242 78 81  
Gsm:
    0532 324 60 59
Fax:  
    Fax  
Web:  
    http://www.aktansurucukursu.com  
 
Üyelik Büyüklüğü:
200
 


Firma Ziyaretçi Sayısı:

14138
 

AKTAN SÜRÜCÜ KURSU

AKTAN SÜRÜCÜ KURSU sürücü kursu, antalya sürücü kursları, antalya sürücü kursu, antalya mtsk, aktan sürüsü kursu
 
 
Yazılı Tanıtım

AKTAN SÜRÜCÜ KURSU

1989 yılında Antalya da kurulan Aktan Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda halen A1 - A2 (motosiklet), B (otomobil), C (kamyon), E (otobüs), F (traktör) sınıflarında ayrıca Ağustos 2007 tarihinden itibaren H (Özürlü) sınıfı sürücü belgeside verilmektedir. Sınıflarımızda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Aktan Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Aktan Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona almıştır.

Son Model araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Aktan Sürücü Kursu nun başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır.

 
Anahtar Kelimeler
sürücü kursu, antalya sürücü kursları, antalya sürücü kursu, antalya mtsk, aktan sürüsü kursu
 
Firmaya Mesaj At
Adınız :
Email :
Telefon :
Fax :
Konu :
Mesaj :
 
   
 
Sayfa Başı